VEGA CLOUD

Tarih: 23.10.2023 12:27
VEGA CLOUD
VEGA CLOUD

CLOUD 9

Şirketiniz için hayati öneme sahip olan dijital bilgilerinizi, çalınmaya, bozulmaya ya da siber saldırılara karşı koruyor musunuz?
Vega Cloud9 bulut yedekleme programı sayesinde bilgileriniz güvende olsun.
Vega Cloud9 bulut depolama programı sayesinde dijital verileriniz günlük olarak Cloud depolama sistemimize yedeklenerek olası bir sistem arızası, HDD bozulması ya da siber saldırılar sonucu oluşabilecek veri kayıplarını önüne geçer.
Vega Cloud9 bulut yedekleme depolama sistemi sizin verilerinizi şifreleyerek Cloud sunucularımıza yedekler ve ihtiyacınız olduğunda Vega Cloud9 sunuculardan indirebilirsiniz.
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Kolay Kullanım

Bulut hesabınıza giriş yaparak, Cloud9 veri yedekleme programı ile ilgili bütün ayarlarınızı web sayfası üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Vega Cloud 9 bulut yedekleme arka planda çalışırken herhangi bir sistem yavaşlamasına sebebiyet vermez. Bu sayede işleriniz yavaşlamadan verilerinizin yedeği alınmış olur

Kullanıcı Dostu Arayüz

Web sayfası üzerinden bulut hesabınız ile her veri yedekleme işlemi için ayrı ayrı görevler tanımlayabilir, hangi yedeğinizde hata oluştuğunu görebilir ve bu yedeklerinize müdahalede bulunabilirsiniz

Çoklu Kullanım

Vega Cloud 9 bulut depolama ile aynı anda birden fazla bilgisayarınızdaki verileri yedekleyebilirsiniz. Bilgisayarlarınızda tek bulut hesabı üzerinden takip edebilir, müdahale edebilirsiniz. Böylelikle çoklu sistemlerde hesap karmaşası yaşamazsınız.

5/8 Çağrı Merkezi Erişimi

Bulut veri yedekleme ve kurtarma sistemi tarafımızca 7/24 takip edilmektedir. Kullanıcılarımız cloud yedekleme işlemi ile ilgili oluşabilecek hatalarda veya destek almak istedikleri konularda bizlere 0850 346 94 94 numaramızdan ulaşabilmektedir.

7/24 Sms Bilgilendirmesi:

Tercihiniz doğrultusunda Vega Cloud 9 veri yedekleme programı sizlere SMS yolu ile bilgilendirme yapmaktadır. Böylelikle veri yedekleme işleminizin bitiş zamanını görebilir, alınamayan yedeklerinize kendiniz müdahale edebilirsiniz.

Uzaktan Yedek Alma

Yedek alma işleminizi web sayfası veya mobil uygulama üzerinden bulut hesabınız ile başlatabilir ya da daha önceden kayıtlı olan yedekleme görevlerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Böylelikle yedekleme sisteminizi istediğiniz her an kontrol edebilirsiniz.

Yükleniyor...