Sıkça Sorulan Sorular

Teslimat ve İade Şartları

Eticaret platformumuz üzerinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmek için büyük çaba sarf etmekteyiz. Yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde Ürün Bilgisine göre 1 ile 7 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından ulaştırılır.

Hafta Sonu Siparişleri

Cumartesi, Pazar verilen siparişler. Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Cumartesi ve pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Stok Sorunları

Stoklu çalışmaktayız Yine’de binlerce ürün çeşidi içerisinde bazen yazılımsal olarak stok sorunları çıkabilmektedir. Stokta bulunmayan ürünlerin satışı gerçekleşirse Tedarikçi Firmadan  ivedili olarak ürün tedarik ederek siparişinizi ilgili süre içerisinde tarafınıza ulaştırmaktadır. 

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizim ile veya eticaret platformumuzla irtibata geçiniz.

Yükleniyor...